סדנת קינסיולוגיה – 2014

 

סדנת הקינסיולוגיה המסורתית הראשונה השנה התקיימה   הקיץ בין האזעקות.

בדיקות השריר נערכו בכתה בשלוס, אך נדדו גם למרחב המוגן.

הסדנה השנייה כבר התקיימה בערב ללא אזעקות , באווירה יותר רגועה .

סדנת הקינסיולוגיה מהווה נדבך בקידום מטפלים לכיוון אבחון מדוייק וטיפול מותאם.

קראו עוד על החוויות, התובנות  וצפו בתמונות.

 

6 תגובות
 1. אתי כרמלי
  אתי כרמלי says:

  אני שמחה שבחרתי להשתתף בקורס. לא בדיוק ידעתי מה זה אומר בדיקת שריר.אך, לאחר שלושה ימי השתלמות הבנתי שדרך השריר ניתן ללמוד כול כך הרבה דברים ולהגיע לרזולוציות הכי מדויקות.
  תודה לדבורי על הסבלנות, הסובלנות והעברת החומר העיוני והמעשי בצורה כול כך טובה. היכולת לשלב את החומר העיוני והמעשי ולהתנסות בכיתה אחת על השנייה מאפשר ללמוד את הכלי בצורה טובה.
  אין לי ספק שאשתמש בכלי לא רק בתחום הטיפול שבו אני עוסקת זה כלי שילווה אותי לחיים.

  תודה על קורס מהנה .

 2. הדס בדריק says:

  הסדנא התקיימה בתקופה מורכבת בשל המלחמה בדרום, כשלחלק מהמשתתפות ילדים בחזית, חלקן השאירו משפחות בבית להתמודד עם האזעקות ומתח. בתוך כל אלה, עברנו לימוד מדוייק ופוקח עיניים, כשדבורי השכילה לנתב בחן ובענייניות, תוך הקפדה על מקצועיות בלתי מתפשרת. למדנו את העיקרון המנחה בבדיקת שריר, שמראה שזרימת אנרגיה חזקה בגוף מאפשרת כוח, לעומת זרימה פגומה/תקועה מכל סיבה שהיא, שמחלישה את יכולת ההתנגדות. תרגלנו והתנסינו בחידוד הרגישות שלנו כבודקים, כדי לאבחן 'תשובה חזקה מהגוף', לעומת 'תשובה של חולשה', וראינו את האפקטיביות של המידע שניתן לקבל ממעמקים. מעבר לעניין ולאווירה הנעימה, אני מרגישה שקיבלתי כלי לדיוק באבחון, שאיתו מתאפשרת העמקה של הטיפול עצמו ושל היכולת לעזור למטופל ביעילות המרבית. תודה על לימוד מעניין, על אווירה טובה ועל מקצועיות. עושה תיאבון לעוד השתלמויות!! עכשיו נשאר 'רק' להמשיך לתרגל, מבחינתי זה אתגר לא פשוט, ואשמח לקשר ממשתתפי הסדנא כדי להיפגש ולתרגל ביחד.
  בברכת המשך קייץ שקט ובטוח לכולם.

 3. דבורי גתי יוסף says:

  תודה על כל המשובים החמים והמפרגנים. אני גיליתי את בדיקת השריר בשנת 2001 כשלמדתי קורס של מוח אחד. אני כמעט לא מטפלת במוח אחד, אבל את בדיקת השריר אימצתי big time. ככל שבדקתי יותר אנשים, קיבלתי ביטחון ביכולת לקבל מידע מדוייק מהשריר של מטופל עצמו, ונהייתי יותר נועזת בסוג השאלות שהרשיתי לעצמי לשאול, ויותר מתעשרת בתשובות שאני מקבלת. יש לי 'חידק הוראה' שכל דבר מדהים שאני מגלה בעבודה בקליניקה, מייד יש לי רצון להעביר אותו הלאה לקולגות ולתלמידים שלי. שיטות כמו קינסיולוגיה ותזונה לפי סוג הדם זה נכס לאנושות ולעולם האבחון והטיפול הטבעי, ואני רואה שליחות בהפצתם. אני פונה לבוגרי הקורס: אנא, המשיכו לתרגל, לצבור ניסיון וביטחון. רשמו את שאלותיכם, וניפגש במפגשי התירגול. בהצלחה, דבורי

  • marinateva
   marinateva says:

   דבורי שלום! אני מודה לך מאוד על הקורס של בדיקת שריר. משתדלת לתרגל את השיטה על עוד ועוד מטופלים. וכמו שתמיד יחד עם העשייה מגיעות השאלות וההתלבטויות.
   וזאת השאלה שדי מטרידה אותי. האם לצורך בדיקת התאמת תוספי תזונה אני חייבת לתת למטופל את התוסף עצמו, או שמספיק לתת לו להחזיק בקבוק ריק של אותו תוסף שאני רוצה לבדוק? כי לא תמיד ישנה אפשרות להחזיק בקליניקה דוגמיאות של כל התוספים. ובקבוקים ריקים ניתן לאסוף עם הזמן.
   האם הבדיקה תהיה מספיק אמינה במקרה זה? או שבקבוק ריק כבר לא שומר מספיק את התדר של אותו התוסף?
   תודה רבה ושוב מודה לך על ההזדמנות לגלות עוד כלי מדהים לטיפול. מרינה קוזמנקו

 4. סגלית בנבנישתי says:

  תודה לדבורי על קורס בדיקת שריר, העברת את הקורס במקצועיות רבה, מלווה בהסברים מפורטים וברורים. לימדת אותנו שלב אחרי שלב, איך הגוף מגיב בצורה אנרגטית למזונות, לתוספים לחיוב ולשלילה. לפי דעתי זה כלי חשוב לכל מטפל, דבר שיכול להיות לנו לעזר רב בקליניקה, כאשר צריך לדעת אם מזון מסוים או תוסף מתאים למטופל או לא. כך נתאים את הטיפול האידיאלי למטופל. מה שנשאר זה לתרגל, והרבה… ממליצה לכל מטפל/ת לעבור את הקורס.

השאר תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה