טוען אירועים

« All Events

  • אירוע כבר עבר.

וובינר קבוצת התמחות בריאות האישה: לרקוד עם האש של אמצע החיים

יום ראשון 21 ינואר @ 20:30 - 22:00

המרצה: תהל עלמה בארי-

תהל עלמה עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת רגשית גופנית, יועצת בריאות הוליסטית, מתקשרת, ומורה ליוגה נשית. מלווה נשים בתהליכי איזון, ריפוי ושינוי מייסדת  שיטת '12 השערים לאיזון הורמונלי': שיטה הוליסטית לאיזון הורמונלי גופני ורגשי ולהתמודדות בריאה עם אכילה רגשית. תהל עלמה הבריאה ממחלה הורמונלית שגרמה ל- 46% נכות ומסרטן השד, והשתקמה לגמרי מהפרעות אכילה.

'לרקוד עם האש של אמצע החיים' – וובינר מקדים ביום העיון על גיל המעבר.

עליה במשקל, עייפות, גלי חום, כאבים, בעיות עיכול ודיכאון הם רק חלק מהתסמינים שנשים חוות לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר. נשים רבות בגילאים 35-65 מרגישות ש'גופן בוגד בהן' ומדווחות על תחושת תסכול, בלבול, ועל קשיים פיזיים ורגשיים רבים. בהרצאה נבין מדוע תקופת גיל המעבר היא ההזדמנות 'הכמעט אחרונה' לעשות שלום עם עצמינו. במהלך ההרצאה ניתן להבין כיצד השינויים הם למעשה חלק חשוב והכרחי בטרנספורמציה המשמעותית ביותר שאישה מתבקשת לעבור במהלך חייה.

מה בוובינר?

  1. נלמד כיצד השינויים הפיזיים, הרגשיים, החברתיים והרוחניים של גיל המעבר הם לא רק אוסף תסמינים שצריך להיפטר מהם. נלמד כיצד תסמינים אלה מאיצים ומשרתים את תהליך ה'התעוררות' אותו מתבקשת אישה לעבור כדי לממש את ייעודה.
  2. נלמד על תפקידם הפיזי, הרגשי, האנרגטי והרוחני של הורמונים בחיינו ועל הקשר בינם לבין מערכת הצ'קרות במיוחד אחרי גיל 35.
  3. נלמד על דמות ה'קרון: חכמת השבט' וכיצד לעזור לנשים לממש ולהעצים את הדמות הזו לטובתן בעידן המודרני.
  4. נתבונן במרכיבים שאנחנו כמטפלים חייבים לקחת בחשבון כדי לעזור לנשים להיות אנרגטיות, בריאות, נשיות וקורנות בחצי השני של חייהן.

פרטים

תאריך:
יום ראשון 21 ינואר
זמן:
20:30 - 22:00

מקום

טלפון
09-7743335

פרטים

תאריך:
יום ראשון 21 ינואר
זמן:
20:30 - 22:00

מקום

טלפון
09-7743335