הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  סגלית בנבנישתי לפני 10 שנים, 3 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום, רציתי לבקש את עזרתכם בקשר לפטריית הפלא היוגית. למה היא משמשת, האם היא באמת מועילה, איפה קונים אותה, איך היא נמכרת (אבקה, נוזל) ומה המינון המומלץ לשימוש?
    תודה.

טל בן-דוד
    מנהל בפורום

היי סיגלית
    למיטב ידיעתי את הפטריה מעבירים מאחד לשני – כלומר אנשים שיש להם את הפטריה מעבירים חלקי פטריה למישהו אחר וכך היא עוברת
    אני יכולה לשתף אותף עם נקודת המבט שלי על נושא הפטריה היוגית. מדי פעם, פונים אלי מטופלים שלכולם אותו הסיפור, מישהו סיפר להם על הפטריה ו/או נתן להם , תיאר איך היא פותרת כל מחלה אפשרית בערך והמליץ לו לקחת אותה כדי להוריד סוכר, לפתור את בעיות העיכול, עודף משקל ומה לא. וכעת המטופל שואל לדעתי
    התשובה שלי היא זהה לכולם – מעולם לא היכרתי באופן אישי מישהו שהפטריה עזרה לו . אתה מוזמן לנסות ולספר לי אם אכן פתרה את הבעיה ממנה אתה סובל .
    מעולם (ומדובר בדי הרבה מטופלים) לא קרה שהמטופל חזר וסיפר כיצד הפטריה הועילה לו
    זו דעתי וזהו ניסיוני – וגם לך אני אומרת אם את מכירה מישהו הכרות אישית שבאמת זה עזר לו אשמח לדעת
    מזמינה גם את משתתפי הפורום לשתף מניסיונם
    בעיני אין תחליף לאורח חיים בריא, תזונה טיבעית בריאה ומאוזנת, הרגלי חיים תומכי בריאות . אני פחות מעודדת גימיק כזה או אחר
    אבל שוב אני מדברת בשם עצמי בלבד

תודה טל

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כניסה למועדון החברים

כלל הלקוחות

מדברים בריאות עם מטפלים
כל מה שרצית לדעת על בריאות טבעית

למטפלים בלבד

טיפים ומידע למטפלים
טיפים מקצועיים ומידע קליני למטפלים