הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  מיכל שלזינגר לפני 9 שנים, 9 חודשים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

שלום לכולם!
    יש לי מטופל עם פוליפ במעי הגס שהתפתח מחדש לאחר ניתוח כושל מלפני כשנה וחצי.
    אשמח להמלצות באם אתם מכירים למנתחים ולטפול משלים.
    תודה ויום מעולה!
    אייל אהרוני</bloc

`

לילך נהרי
    משתתף

אייל שלום,
    אני ממליצה שכחודש לאחר הסרת הפוליפ כדאי להמליץ על תזונה עשירה בסיבים על מנת למנוע השנות של הפוליפ, בעיקר תזונה המכילה מרכיבים אנטי סרטניים כגון ירקות ממשפחת המצליבים – כרוב, כרובית, ברוקולי וכולי. בנוסף, על פי תשאול מקיף ניתן להמליץ צמחי מרפא, כמובן שיש לראות מה התמונה הרחבה, אבל כחלק מפורמולה הייתי ממליצה על צמחי מרפא מניעי כבד המעודדים פרסטלטיקה של המעיים כגון סינרה וטרקסקום. צאוד מומלץ תוסף של פרוביוטיקה.

לילך תודה רבה !!
    על כך אמליץ לו על צמחים משפרי עיכול ופרסטלטיקה .כמו כן חשבתי על אלוורה לסכך את המעי (לכאבים שהוא חש) פרוביוטיקה במינון גבוה.
    כרגע הדחיפות היא למצוא לו מנתח טוב אגב בחמישי הוא עובר צילום mri הומלצו לו הקרנות.
    אגב את חושבת שחודש לאחר הניתוח כבר אפשר לעבור לדיאטת סיבים?

לילך נהרי
    משתתף

היי אייל,
    המלצה לתזונת סיבים תלויה בהרגשה שלו – אם הוא החלים מהניתוח, לא סובל מכאבים, תחושה כללית ש"חזר לעצמו" אפשר בהדרגה להחזירו לתזונת סיבים. כדאי להתחיל עם סיבים מסיסים כגון שבולת שועל וירקות כתומים ורק אחרי כמה ימים, שוב, לפי איך שהוא מגיב , להוסיף מזונות אחרים עשירי סיבים

הי אייל

בנוסף לנאמר:

ממליצה על שילוב של L-GLUTAMINE מצוין לריפוי ריריות וכן אבץ.

שילוב של מזון ירוק: עשב שעורה (למשל GREEN MAGMA)
    ציינת שימוש ב אלוה וורה – תוצאות מצויינות אבל השימוש בה מוגבל בזמן בגלל רעילות.
    ולכן בד"כ אני ממליצה עד חודשיים ובהמשך ממליצה על GREEN MAGMA או "מזון ירוק" אחר.
    עוד מוצר מצוין ודומה בתוויה CLEEN GREENS של פוקה.

בכל מקרה ממליצה על המזונות הירוקים בעיקר בקיץ כי הם "מקררים" ולכן מחלישים את אש העיכול (רפואה סינית) .

בחורף ממליצה יותר על כיוון של כורכום – אנטי דלקתי ומחמם.

– טריפלה של פוקה – מאזן ומנקה. מחדש ריריות ומשפר ספיגה.

כמו כן – אומגה 3 – במינון גבוה – כאנטי דלקתי.

רפואה שלמה למטופל

שוב שלום אייל

לגבי הטריפלה – של פוקה שהיא מצויינת
    ומאוד מומלצת לשילוב.
    לפורמולה קוראים טריפלה פלוס

מצוינת לכיבים, מסייעת לפריסטלטיקה. מוענת עצירות.

חוץ מזה חשוב מאוד להתיח לפן הרגשי – שים לב מדובר גם על כיב שחזר לאחר שנה ומחצה.
    כנראה שיש שם קונפליקט שאינו פתור.
    כל זמן שבעיות רגשיות אינן מטופלות הסימפטומים חוזרים.
    בד"כ נושא של פוליפים במעי הגס קשורים לפי ריקול הילינג במשהו שהמטופל אינו מסוגל לעכל (רגשית) טראומה, ארוע, בעיה כלשהי.
    מומלץ מאוד לשלב גם פרחי באך.

רפואה שלמה למטופל

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כניסה למועדון החברים

כלל הלקוחות

מדברים בריאות עם מטפלים
כל מה שרצית לדעת על בריאות טבעית

למטפלים בלבד

טיפים ומידע למטפלים
טיפים מקצועיים ומידע קליני למטפלים