הדיון הזה מכיל 4 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  דבורי גתי יוסף לפני 10 שנים, 3 חודשים.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

טל בן-דוד
    מנהל בפורום

שלום חברים
    שאלה בעיקבות הכתבה שהיתה לפני כשבועיים בטלוויזיה על תרז שהחלימה מסרטן באמצעות תפילה ואמונה ביכולתה להבריא
    לאלו שלא ראו מדובר באשה מקסימה תושבת עוספיה שחלתה בסרטן (גידול בקרסול) היתה אמורה לעבור ניתוח – הניתוח נידחה 3 פעמים – החליטה שזה אומר שעליה לחפש דרכים אחרות ובעזרת תפילה וריפוי טיבעי הסרטן נעלם. מדובר בסרטן אלים שלא ידוע בעולם על מקרה החלמה ממנו.
    יש לי מטופלת שאחיה חולה בסרטן אחר אך אלים ונדיר אף הוא
    היא פנתה לתרז וזו סיפרה לה כיצד טיפלה בעצמה (בעיקר עבודה רוחנית) וכן קיבלה ייעוץ ממטפלת שהמליצה לה על פטריות מחברת fohow
    הבנתי שמדובר בפטריות מיובאות שעלותן החודשים כ9000 שקלים. מעבר לכך אין לי פרטים ובפרט לא על אילו פטריות מדובר בפועל
    השאלה היא האם מישהו שמע / מכיר / יודע משהו לגבי הפטריות האלו

מצאתי את הקישור הזה
    http://www.chochmat-haadama.co.il/74144/Fohow-Oral-Liquid-balancing-medicinal-fungus-extract
    אבל לא בטוח שמדובר באותה הפורמולה ואם כן המחיר נראה מאד תמוה

תודה
    טל בן-דוד

אלה ונדל
    מנחה

שלום טל,
    הפטריות של חברת FOHOW הן פטריות המרפא שאותן אנחנו מכירים ושאותן ניתן להזמין ברקיחה אישית דרך המועדון ומשווקות עי חברת מיקוליביה.
    חוכמת האדמה מוכרת את הפורמולות של החברה וניתן לראות המחירים באתר שלהם. המחיר כמובן תלוי בפורמולה שהומלצה למטופלת ובמינון . נראה גם לי שהמחיר מוגזם אבל יתכן שבגלל שהפורמולות של פןהאו מגיעות בכמוסות מוכנות וכל אריזה שמכילה כ 50 כמ עולה בסביבות 300 שח .. אז … בכל מקרה, אם תרצי להתיעץ לגבי מקרה ספציפי של סרטן נדיר ואלים , אשמח לעזור בבניית פורמולה מפטריות . לגבי תפילה והילינג ופיתוח חשיבה חיובית ואמונה – אנחנו כבר יודעים שזה עוזר ואין ספק שהשילוב הוא המנצח..!

טל בן-דוד
    מנהל בפורום

תודה רבה רבה – חייבת להודות שהתשובה מאד מעוררת מחשבה בלשון המעטה (הכוונה היא לגבי המחיר)

טל בן-דוד
    מנהל בפורום

אלה – האם התכוונת ש fohow קונים ממיקוליביה את הפטריות ומשווקים אותם תחת המותג שלהם?

דבורי גתי יוסף
    מנהל בפורום

היי טל. פו האו מייצרים ומשווקים פורמולות פטריות המבוססות על מיצוי קורדיספס, כאשר בכל פורמולה הרכב משתנה של רכיבים נוספים, אך הקורדיספס היא הלב.
    הסיבה למחיר הגבוה נעוצה לטענת החברה במיצוי פטנטי, ואכן יש להם מיצויים נוזליים שאין לכל יצרן. לדעתי האישית (והלא מוסמכת) המחיר נעוץ בשיטת השיווק הרשתי שצריכה לקחת החשבון עמלות על גבי עמלות למפיצים. כמו כן לחברה מדיניות מכירות מאד קשוחה לפיה מטופל , כדי להנות מהנחה במחיר , מחוייב לרכוש כמות ראשונית גדולה בסכום שעולה על 2400 ₪ . ייתכן שממילא חולה כרוני לאורך זמן יגיע לסכומים של אלפי שקלים, (גם במוצרים "רגילים:") אך אני אישית לא אהבתי את גישת המכירה האגרסיבית, והפניתי למוצרי החברה דווקא במצבים אקוטיים בהם המיצוי הנוזלי מהווה ייתרון במהירות השפעתו, וההוצאה הכבדה היא קצרת טווח. אני מסכימה עם אלה שלשימוש ממושך בפטריות מרפא אפשר להסתדר עם הרקיחות שאנחנו מכירים ושהן בעלות יותר שפויה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כניסה למועדון החברים

כלל הלקוחות

מדברים בריאות עם מטפלים
כל מה שרצית לדעת על בריאות טבעית

למטפלים בלבד

טיפים ומידע למטפלים
טיפים מקצועיים ומידע קליני למטפלים